פתרונות אנרגיה חדשנית

InterG Plus GmbH היא ספקית פתרונות אנרגיה חדשנית ומתקדמת, ומציעה מגוון של טכנולוגיה חדישה וירוקה למקסימום ההגנה על האקלים. המטרה של InterG היא לספק ללקוחותיה פתרונות אנרגיה אמינים, המותאמים אישית ליעילות כדי להבטיח לא רק את שביעות רצון לקוחותיה, גם הפחתת עלויות האנרגיה, ולמקסם את איכות הסביבה לחיי קהילה טובים יותר.
InterG מחזיקה במומחיות בפיתוח פרויקטים הכוללות: תכנון, מימון, בנייה, הפעלה ותחזוקה של פרויקטים בתחום האנרגיה. אנו מתמקדים בפרויקטים חשמליים מבוזרים בעלי יעילות גבוהה. הגישה של InterG מבוססת על הכלאה של טכנולוגיית PV מתחדשת יחד עם CHP, CCHP כמו גם אחסון תרמי וחשמלי ותחנות טעינה מתקדמות לרכבים חשמליים (EV Chargers) תוך ניהול מלא של שירות, אחזקה, חיוב וסליקה.

InterG מציעה ללקוחותיה פתרונות מלאים (EPC) של אנרגיה בהתאמה אישית בהתחשב בסוג הנדל"ן, בשטח פנוי, בחשמל ובצריכת חימום וקירור. צוות ההנדסה של InterG מנתח את צריכת החשמל, החימום והקירור ומספק ערכות אנרגיה ממוטבות המיישמות את כלי התכנון המתקדמים ביותר בשוק האנרגיה.

המשימה שלנו היא להפחית את עלויות האנרגיה של הצרכנים תוך הפיכת מערכת אספקת האנרגיה הקיימת שלהם לגמישות יעילה, אמינה, איכותית, עמידה ובאנרגיה מתחדשת הגנה אקטיבית הטובה ביותר.

למידע נוסף ניתן לבקר באתר הבית